Máš tyto možnosti, jak si nechat vytvořit šaty ARTeDIVA: 

osobní návštěva Ateliéru s konzultací

Osobní konzultace je prostě nenahraditelná a trvá 1 hodinu. Během našeho setkání Ti vytvořím návrh tvých budoucích šatů. Povede mě moje intuice i tvoje přání a potřeby. Samozřejmě můžeš mít už představu, které konkrétní šaty chceš a já ti dám vyzkoušet vše, co si přeješ. Obvykle ženy přichází s představou konkrétních šatů, přesto s nimi většinou neodchází. Proč? To není jednoduché vyjádřit slovy, to se musí zažít.

V mém ateliéru se nesvazujeme obvyklými přístupy. Zde se rodí unikátní krása. Šaty na míru těla a duše. S láskou se věnuji každému detailu, vedoucímu k vytvoření originálního modelu. Až vstoupíš do mého ateliéru, můžeš očekávat jedinečný zážitek.

tvorba na dálku - výběr Z KOLEKCÍ

Pokud z důvodu vzdálenosti, či jiných okolností nemůžeš přijet do ateliéru, budeme tvořit na dálku. Bez osobní konzultace sama definuješ podobu svých šatů. Jakmile si vybereš z 8 kolekcí konkrétní model, napiš mi svou objednávku. V případě potřeby můžeme tvůj výběr probrat telefonicky.

Každý kousek z mého ateliéru autorské módní tvorby ARTeDIVA sebou nese originální zpracování. Kvalitní design, vytvořený na míru tvého těla podle údajů, které mi pošleš, ve spojení s ideálním střihem a materiálem, zdůrazní tvoje přednosti a vyjádří tvou vlastní ženskost a jedinečnost.

JAK PROBÍHÁ TVORBA MODELU v ateliéru A Na co se můžeš těšit

KROK 1. - konzultace a naladění se

Při vstupu do mého ateliéru čekej nejen setkání s módní tvorbou. Naladíme se na společnou vlnu a rozvineme kouzelný proces tvorby na míru těla a duše. Ať už přijdeš s konkrétní vizí, nebo jen s abstraktním pocitem, máme připravený prostor pro tvoje potřeby a přání.

Během osobní konzultace se vydáme na cestu sebepoznání skrze obrazy.

Tvá přítomnost je také jedinečnou příležitostí zažít krásu vznikajícího umění na vlastní kůži a být toho aktivní součástí skrze vlastní prožitky.

KROK 2. - výběr kolekce

Představím ti jednotlivé kolekce, provedu tě jimi a zasvětím tě do jejich smyslu, energetických účinků a využití. Z každé kolekce ti ukážu několik modelů, které si můžeš vyzkoušet. Tak si nejlépe nacítíš účinky kolekcí a energii každého designu.

Během konzultace můžeš vstoupit do světa, kde je obraz a oděv z něho vytvořený, nástrojem sebepoznání. Jde o to, jak se v daném modelu cítíš, jak se tě dotýká a co v tobě vyvolává. Zažiješ si kvality, které ti šaty mohou přinést.

Připrav se na jedinečný zážitek, kde je módní tvorba jak o vizuálním dojmu, tak je také o naplňujícím spojení mezi tebou a modelem, který ti vytvořím.

Krok 3. - návrh tvého modelu

Jakmile vybereme kolekci, přejdeme k srdci našeho tvoření a tím je konkrétní obraz. Z něho vyvořím design tvých budoucích šatů. Tady jsme v místě, které vnímám jako skutečně delikátní. K tomu, co má vzniknout, se nechávám vést intuicí.

Následně se ponoříme do konkrétních detailů, vezmu si tvé míry, abychom zajistili, že ti šaty budou sedět jako druhá kůže. Dohodneme se na střihu a vybereme materiál, na který ti obraz po zpracování vytisknu. To vše se spojí do harmonického celku a bude utvářet tvůj originální model.

Jak dlouho trvá vytvoření modelu na míru těla a duše

Obvykle potřebuji pro vytvoření konkrétního modelu 3 týdny. Tvorba na míru těla a duše vyžaduje čas a daný proces nelze zkrátit. I to je součástí jedinečnosti modelů ARTeDIVA. Jakmile mám hotovo, volám a domlouváme se, zda si přeješ model poslat, nebo upřednostňuješ osobní vyzvednutí.

Co tě čeká:

- příjemné prostředí ateliéru v soukromí 
- autorská tvorba na míru těla a duše
- osobní poradenství a radost z tvorby

Co už nebudeš muset zažívat:

- hodiny strávené hledáním něčeho, co ti snad bude sedět
- sebetrýznící myšlenky a pocity ve zkušebních kabinkách
- případné deprese z toho, že se necítíš atraktivně

Obléká ženy do obrazů

Luděk Mahel pro Deník.cz

Nepřehlédnutelné. Takové jsou šaty z ateliéru módní návrhářky Renaty Glosové. Obléct si je vyžaduje jistou dávku sebevědomí a odvahy. Výsledek ovšem stojí za to. Ženy ve výrazně barevných šatech září a mládnou. A originální vzory na látce jim postavu formují do ideálních tvarů.

Vlastně se dá říct, že Renata Glosová obléká ženy do obrazů. Obrazy s květinovými a mnoha jinými motivy tvoří nejprve v počítači. Pak si nechává tisknout vlastní látky a z nich vznikají výsledné modely. „Každá žena se chce cítit krásná. Vypadat tak, že má souměrnou ideální postavu. Obraz musím stavět na tělo ženy. Už malovat jej musím s tím, že vím, která část těla potřebuje zvýraznit, která zmenšit, zúžit, prodloužit,“ popisuje Renata.

Když je výsledek dokonalý a příjemný na pohled, bývá za ním často mnoho hodin práce. „Složitá konstrukce obrazu v návaznosti na práci se střihem. Tomu všemu přirozeně předchází výběr kolekce a obrazu, se kterým budeme pracovat,“ vyjmenovává návrhářka.

Tvoří pro ženy každého věku i velikosti. Její kolekce nepodléhají módním trendům. Jedinečné šaty s takřka mystickým nádechem oblékly známé herečky Nela Boudová, Daniela Šinkorová, Kateřina Brožová, Denisa Pfauserová, Monika Zoubková, Gabriela Filippi, Pavla Tomicová a další.

Michala Beranová:

Do Ateliéru ARTeDIVA jezdím z více důvodů, ať už je to milé a inspirativní prostředí, souznění či navrhářská můza. Při vytváření tanečního šatového modelu se snoubí krása, technické potřeby a jemnost díky Renčiné otevřenosti a prostoru k řešení a možnostem.

Takový přístup se Vám prostě libí, takový přístup si prostě zamilujete."

Je to živá nádhera, vyobrazená na kousku oděvu a padne jako ulitý! I se zavřenýma očima vnímám nový pocit. Obrazy se staly mojí součástí a zalilo mě světlo. Koupu se v blaženém pocitu příjemného materiálu, barev a živého světla. Děkuji drahá přítelkyně.

Světlem oděná Sylvie Králová

Krásný den Renatko. Byla jsem  o víkendu na plese a měla jsem  na sobě šaty od Tebe. Bylo mi moc fajn a cítila jsem se v nich moc krásně. Hodně lidí mi je pochválilo. Takže  ještě  jednou děkuji a určitě se ještě uvidíme. Jsem moc ráda,  že jsem Tě  poznala .

Liba Kašpárková

„Renatko, moc děkuji za šaty, jsou opravdu nádherné. Opět jsi mě překvapila a naprosto odrovnala. Nic jiného než tvoje kousky už nesmí do mého šatníku!

Děkuji ti za tu krásu a pohodlí, které mi tvoříš. Jsi můj poklad. Spolupráce s tebou je úžasná."

Vlaďka Číková