Reference KLIENTEK

Reakce a zkušenosti žen, kterým jsem vytvořila šaty na míru těla a duše.

reference Petra jurčíková

Petra Jurčíková

„Vstoupit na cestu Artediva je o poznávání nejen toho vnějšího světa a jeho krás… Je to o poznávání svých vnitřních krás, o odbourávání svého vnitřního kritika "nejsem dost hezká, nejsem dost dobrá"... Je to proces získávání své vlastní hodnoty. Společně cestovat do zemí, kde při šumu moře, u západů slunce a objevování krás přírody mě Renča velice laskavým způsobem přivedla i ke své vnitřní síle.

Dnes mám ve svém šatníku nádherné šaty, které pro mě nejsou jen oděvem, krásně barevnou  látkou, ale každý model představuje kus mně... divošky, romatičky i obyčejné ženy, která se naučila být krásná a být vidět. 🙂 ”

reference lucie bednářová

Lucie Bednářová

„Na Renči šaty jsem na koukala už dlouhou dobu, ale až ve chvíli, kdy vypsala program „Dovol si být viděna ve své kráse a jedinečnosti”, jsem cítila, že toto je přesně pro mě. Při osobním setkání u Renči v ateliéru jsem se cítila jako bychom se znaly už hodně dlouho. Nakonec jsem si jedny šaty odvezla rovnou a druhé projektové za pár týdnů. Nešlo prostě odolat. Stačilo, že jsem si šaty oblékla a cítila jsem, jakou sílu mi dodávají, jak obrovsky mě můžou v té chvíli podpořit. A když na mě pak Renča přiložila látku na mé projektové šaty, tak jsem se rozbrečela ... bylo to jasné, toto jsou ony. Sama bych opravdu nevěřila, jak velkou sílu může látka a šaty z ní ušité mít. Děkuji. 🙏❤️”

PROJEKT: Dovol si být viděna
ve své kráse a jedinečnosti

reference petra kozmová

Petra Kozmová

„Milá Renatko, ve tvých šatech nejsem jen krásná , ale nějakým kouzlem  zažívám i vnitřně ten pocit, opravdu se cítit krásná . S lehkostí a přirozeně. Jako v reklamě, stačí se jen umýt, obléci a jít. Všechny mé  nedokonalosti se najednou ztrácí a já jsem  bohyně, víla,  princezna... během minutky.

A také miluji ten pocit v nich někam vejít a sledovat ty úsměvy , které vyvolají díky mně, která je mám na sobě. Pocit, že i  já do světa přináším  trochu té vesmírné krásy. 

Co chtít více?  Snad jen ty nové šaty s letní oblohou...

reference lucie possnickerová

Lucie Possnickerová

Renatko děkuji! Děkuji! Děkuji! Za Tvou péči, laskavost a dar z nás normálních žen vykouzlit jedinečné dámy pro každý okamžik, každou situaci a jakékoliv prostředí.

Tvé šaty jsou přirozené tělu i duši a byť na první pohled “šaty pro princeznu” boří mýty o oblékání, díky vlastnostem materiálu, pohodlnému střihu a pocitu lehkosti, který se nedá popsat slovy ❤️

Proces tvoření u tebe v ateliéru je vždy nezapomenutelný a jedinečný zážitek, “holčičí večírek”, odkud si odnáším hojnost sebelásky, sebedůvěry, sebehodnoty a vím, že se brzy vrátím pro další model
.”

S díky a láskou, Lucie

reference Věra volková

Věra Volková

Renatko, Tvoje tvorba je čistá radost a do této radosti se ráda oblékám. A jelikož jsem z podstaty praktická, baví mě možnosti rozsahu kombinací, sladění, příležitostí pro nošení v různých okamžicích dne i ročních obdobích. Baví mě to, jak mě modely vnitřně vylaďují. Díky Věra

PROJEKT: Dovol si být viděna
ve své kráse a jedinečnosti

reference vlaďka Číková

Vlaďka Číková

Opět jsi mě překvapila a naprosto odrovnala. Nic jiného než tvoje kousky už nesmí do mého šatníku.

Děkuji ti za tu krásu a pohodlí, které mi tvoříš. Jsi můj poklad.

Šaty jsou nádherné a kombinace triček a sukní úplně boží. Krása, v takových pokladech to jde samo ❤️ Děkuji🙏

Spolupráce s tebou je úžasná❤️

reference michala beranová

Michala Beranová

„Do Ateliéru ARTeDIVA jezdím z různých důvodů, ať už je to milé a inspirativní prostředí, souznění, či navrhářská můza.

Při vytváření tanečního šatového modelu se snoubí krása, technické potřeby a jemnost, díky Renčiné otevřenosti a prostoru k řešení a možnostem.

Takový přístup se Vám prostě líbí, takový přístup si prostě zamilujete🫶 ”

reference marcela hytychová

Marcela Hytychová

„Když jedu do ateliéru, těším se na příjemný zážitek z krásných elegantních šatů, které na mě čekají. Šaty, které mi padnou do oka a já si je na první pohled zamiluji.

Jsou symbolem ženskosti a elegance. Jednoduché, praktické a zároveň mají silné osobité kouzlo. Probouzejí ve mně vnitřní i vnější krásu a podporují moji ženskost. Šaty,  ve kterých se cítím jedinečná...”

reference JANA KOUŘIMSKá s maminkou

Jana Kouřimská

V modelu od Renči se cítím jako komtesa, pokud jde o vzhled. Jako sportovkyně v legínách, pokud jde o pohodlí, příjemnost látky a možnost pohybu. Vždy vybere design a střih, který dokáže vyzdvihnout přednosti a skrýt nedostatky postavy. Krásné, elegantní a pohodlné. Díky, Jana

„Šaty od Renaty jsou pohodlné, šik a stále mladé. Barevnost, jednoduchý střih a neopakovatelný vzor. Kvalita, barva, nápad. Nepřehlédnutelné oblečení!" Irena Krejčová (maminka Jany)

Je pro mě velkou radostí, když přijede do ateliéru více generací žen z jednoho rodu. Je inspirativní vidět a zažít, jak dcera vezme svoji 80letou maminku do ateliéru, pak spolu jedou k moři a nejen že tam cvičí jógu, ještě si společně užijí i roli modelek. Nehledě na věk, starosti, či bolesti. Prožívat radost a vděčnost je prostě otázkou volby.

reference silvie králová

Silvie Králová

ARTeDIVA očima prožitku jedné z mnoha
SVĚTELNÉ ODÍVÁNÍ
není jen o-dívání či obdivování ”

Prožitek, kdy odložíš hlavu s vlastní představou a necháš se vést.
Vložíš se do náruče důvěry a DIVY vesmírné se začnou odvíjet.
Atmosférou opojená mysl chvíli pozoruje, nic nechápe a v němém úžasu mizí....
Rozjíždí se kolotoč dění, ze kterého se až hlava zamotá.
Svět obrazů, barev, motivů, látek, úsměvů, empatie, profesionality a laskavosti.

Za nečekaně krátkou dobu rozbaluji malý balíček a nové kousky oděvu zkoumám…dotek a zrak jsou zcela zaměstnány novou zkušeností.

Áááách….jediné hlásky, které nečekaně a zcela samovolně sklouznou ...

Celý text


Prohlížím si z blízka, z dálky, hmatem a pocitem, sukni i halenku.
Vzor na nich se rozvinul z ametystu, drahého kamene, který miluju.
V přítomností slunečních paprsků, barevných filtrů a božského talentu autorky…

Při pohledu na toto dílo smysly jedou naplno a mám pocit, že držím v ruce další z DIVŮ světa. Vidím krystaly plné světla, ametystovou jeskyni zalitou sluncem, nořím se do hluboké vody mořského světa, kde slunce nad hladinou svými paprsky prosvěcuje tu krystalicky slanou nádheru…přechází mi zrak, obraz je živý a každou chvíli zahlédnu nové odlesky a další a další…ztrácím přehled, jestli se mi otevírá minerální říše, zve oceán nebo pozvedá k sobě vesmír, který se v obrazech odráží…

A tato živá nádhera je vyobrazená na kousku oděvu, do kterého vklouznu svým tělem. Padne jako ulitý!

Jízda nekončí…
Teď už i se zavřenýma očima vnímám nový pocit. Obrazy se staly mojí součástí a zalilo mě světlo. Koupu se v blaženém pocitu příjemného materiálu, barev a živého světla.

Kde se bere, když je za okny zataženo?

Nevím, jak dlouho trvala moje první „zkušební jízda“. Ovšem prožitek vskutku božský.

Své nové kousky věším na ramínka a úsměv zůstává. Světlo nemizí…Netušila jsem, že je možné zažít Světlo spojené s oděvem…

Je to dílo autorky, motivu, barev, materiálu, mého vnitřního rozpoložení, božské přítomnosti? Asi všechno dohromady.
Jedno je však jisté, je TO BOŽÍ úplně všechno, od začátku do konce!
….ano, jsem momentálně opilá tím zážitkem.
Ramínka s živým obrazem stále visí v pokoji, dát je do skříně mi připadá nepřijatelné.
Zdobí, září, vytváří úsměv a blažený pocit radosti….

Děkuji drahá přítelkyně.
Světlem oděná Sylvie

co probouzí ATReDIVA?

PROŽÍVÁNÍ ODÍVÁNÍ

ŽIVÁ-DIVA

božsky živě dovádivá

Reference Liba Kašpárková

Liba Kašpárková

Krásný den Renatko. Byla jsem o víkendu na plese a měla jsem  tvoje ( moje ) šaty. Už podruhé.  Bylo mi moc fajn a cítila jsem se  v nich moc dobře a hodně lidí mi je pochválilo. Takže ještě jednou děkuji a určitě se zase uvidíme. Jsem moc ráda, že jsem TĚ  poznala .

děkuji vám za vaše láskyplné reference

Pokud vás zajímají také informace z médií a přehlídek, přejděte na stránku: