pojď s námi cestou rozkvětu

DOVOL SI BÝT VIDĚNA ve své kráse a jedinečnosti

Krása zde není definována normami, ale vzniká z naší podstaty a jedinečnosti. Projekt je pozváním pro tebe, která cítíš, že nazrál čas dovolit si vstoupit na společnou cestu radosti z objevování a prožívání své vlastní krásy.

Jsem připravena být ti průvodkyní na cestě rozkvětu. Rozkvět je esence, kterou nesu a se kterou vědomě pracuji.

Otevíráme se prožitkům krásy a dobrodružství při jejím objevování. Na naší společné cestě nás čeká tvorba, spolutvorba, sdílená radost a mnoho dalšího.

TĚŠÍME SE NA TEBE

Projekt propojuje výtvarné umění, módu a osobní rozvoj.

Vítej na Cestě Rozkvětu

Má vlastní zkušenost mě dovedla k poznání, že v určité fázi našeho vývoje opouštíme růst skrze bolest a dále rosteme skrze přijetí, lásku a krásu. Dovolit si být viděna ve své kráse a jedinečnosti nás spojuje s esencí ženskosti.

Šaty s tebou pracují, rozeznívají a vynášejí na povrch tvou vnitřní krásu a možná i ty části tebe, se kterými jsi doposud nebyla v kontaktu. A mnohdy se neobejdeme bez emocí. Šaty nám zde neslouží jako maska, nebo ochranný filtr. Dotýkají se naší vlastní duše. 

naše společné kroky:

fáze 1. - tvorba šatů

Individuální konzultace v ateliéru 2-3 hodiny

Začneme společným setkáním, kde probereme tvé představy, touhy a motivace. Tato konzultace je klíčovým krokem k vytvoření modelu, který odpovídá tvé jedinečnosti.

Tento projekt je o nás a pro nás. Je založen na radosti, tvorbě a vzájemnosti.

Vytvoření designu látky a šatů pro tělo a duši

Na základě konzultace ti vytvořím obraz - design látky, který tě bude maximálně podporovat. Každý detail pečlivě promyšlím, abych vytvořila šaty, které ti budou modelovat ladné křivky a budou ti sedět jako druhá kůže.

fáze 2. - focení

Focení na místě podle tvého impulzu

Společně vybereme místo pro focení, které má pro tebe osobní význam. Můžeme se vydat i na více míst, která budou podporovat atmosféru celého projektu.

Zdeňka Konečná

„Nezapomenutelný zážitek obohacující mysl, tělo i duši. Tak to bylo focení v Thajsku a vlastně zážitek ze setkávání s Renčou v rámci krásně laskavého projektu nabízející nám ženám poznání sebe sama, odhalení své duše a svého pravého já. Renata je jemnou a laskavou naslouchající průvodkyní na této úžasně objevné cestě otevírající novou budoucnost a hojící bolavé rány a smutky minulosti.”

fáze 3. - výstava obrazů s módní přehlídkou

Z balíčku fotografií vybereme jednu, kterou ti poté vytisknu na plátno 90 x 60cm. Tento obraz ti může také sloužit jako vizuální kotva, která ti vždy, když se na něho podíváš, připomene tvou krásu a zářící podstatu. A to se opravdu hodí v těch dnech, kdy slunce méně svítí.

Výstava a módní přehlídka

Oslavou naší společné cesty bude módní přehlídka. Společně vstoupíme na molo a dovolíme si být viděny ve své kráse a jedinečnosti.

Projekt, kde se ženy podporují, vyživují a rozkvétají společně.

Přeješ-li si stát se součástí projektu, pošli mi prosím e-mail na atelier@artediva.cz, který bude obsahovat tvůj telefonický kontakt a v pár větách mi napiš tvůj záměr. Např. v jaké jsi situaci, co hledáš a co tě dovedlo až sem.

Zavolám Ti, abychom se domluvily na setkání a následném postupu.

„Znenadání přišel do mého života projekt, který se stal mou srdeční záležitostí. Pomáhá mi nalézt sebe samu a osvobodit se od minulosti.

Lucie Poláčková

„Tento projekt objevila moje dcera. Na její popud jsem Renču oslovila.

Když jsem poprvé vstoupila do jejího salonu, oněměla jsem krásou a klidem, který je všudypřítomný. Díky nebetyčné lásce a péči, kterou Renča má, jsem začala v sobě samé objevovat svoji vlastní ženskost a vnitřní sílu. Po pár schůzkách se zrodily krásné šaty, které jsme nafotily na Řeckém ostrově. Tato část pro mě byla směsí mnoha emocí, díky kterým jsem opět začala nacházet ztracenou svobodu. Neuvěřitelný pocit, který se nedá popsat slovy, ten se musí prožít.

Reni, Tvoje lidskost a osobitost je pro mě pohlazení na duši. Díky Tobě začínám nacházet sebe samu😘.” 

„Máš úžasný dar ukázat krásu ženy skrze šaty i fotky. To je taková nádhera, úplně cítím, jak mi to otevírá srdce...

Děkuji Ti Renčo za péči i pozornost, kterou jsi mi věnovala při výběru designu látek i střihu šatů. Šaty od Tebe dokáží zázraky. Děkuji. 🙏❤️”

Lucie Bednářová

„Na Renči šaty jsem na koukala už dlouhou dobu, ale až ve chvíli, kdy vypsala program „Dovol si být viděna ve své kráse a jedinečnosti”, jsem cítila, že toto je přesně pro mě. Při osobním setkání u Renči v ateliéru jsem se cítila jako bychom se znaly už hodně dlouho. Nakonec jsem si jedny šaty odvezla rovnou a druhé projektové za pár týdnů. Nešlo prostě odolat. Stačilo, že jsem si šaty oblékla a cítila jsem, jakou sílu mi dodávají, jak obrovsky mě můžou v té chvíli podpořit. A když na mě pak Renča přiložila látku na mé projektové šaty, tak jsem se rozbrečela ... bylo to jasné, toto jsou ony. Sama bych opravdu nevěřila, jak velkou sílu může látka a šaty z ní ušité mít. Děkuji. 🙏❤️”

PROJEKT: Dovol si být viděna
ve své kráse a jedinečnosti

„S Renatou Glosovou jsem se seznámila na podzimním víkendu kurzu rozvoje, který vedly společně s Nelou Boudovou. Zaujala mě svým pojetím krásy a její šaty svou jedinečností. Ty barvy, motivy, varianty a navíc vše je promyšlené do nejmenšího detailu, šité s láskou a tak, aby ženě lichotily. Je to radost vidět a radost nosit!"

Štěpánka Svobodová

„Projekt Dovol si být viděna ve své kráse a jedinečnosti mě nadchl ❤️ Nabízí nám ženám projevit se v celé své kráse, vyzkoušet si focení, módní přehlídku, mít svůj obraz a vlastně svůj další příběh. Je krásné být obohacena o příjemné zážitky a uvědomit si svou jedinečnost a krásu.

Focení probíhalo v nádherném a pohodovém prostředí ostrova Fuerteventura a pro mě to byl neocenitelný zážitek”

společně tvoříme svět naplněný radostí a vděčností