objednat šaty

OBJEDNÁVKA ŠATŮ na dálku dle katalogu

Prosím o vyplnění následujícího formuláře. Každý design z mého ateliéru autorské módní tvorby ARTeDIVA sebou nese originální zpracování. Model, vytvořený na míru podle údajů, které mi níže vyplníš, zdůrazní tvoje přednosti, vyjádří tvou vlastní jedinečnost a ženskost.

Jaké šaty sis vybrala?

Zadej své míry:

Tvé kontaktní údaje :

Platba zálohy na šaty:

4000,-
Tato záloha Ti bude odečtena z ceny šatů.

č.ú.: 670100-2215415640/6210

Do poznámky prosím napiš jméno a příjmení.

Platba 4000,- na účet přes QR kód

Platba zálohy na sukni:

2000,-
Tato záloha Ti bude odečtena z ceny sukně.

č.ú.: 670100-2215415640/6210

Do poznámky prosím napiš jméno a příjmení.

Platba 2000,- na účet přes QR kód

Objednávka nabývá platnosti odesláním zálohy

Děkuji Ti za objednávku autorského modelu na míru těla a duše. Tvá důvěra mne přirozeně těší. Věřím, že jsi udělala skvělý výběr a společně vytvoříme model, který tě bude podporovat na tvé cestě a bude Ti přinášet radost a sebevědomí.

Brzy Tě budu telefonicky kontaktovat, abychom společně doladily všechny detaily, např. ohledně vhodného materiálu, který bude zároveň odpovídat Tvým preferencím. Telefonická komunikace nám umožní dosáhnout přesného porozumění a efektivní spolupráce. Během našeho hovoru Ti ráda poskytnu potřebné informace a odpovím na případné otázky.

A ještě k termínu dodání, jak už tušíš, tvorba modelu na míru je proces, který vyžaduje čas a preciznost. Obvykle potřebuji pro dokončení 3-4 týdny. Jakmile budu mít tvůj model hotov, zavolám a domluvíme se na odeslání.

S Láskou a vášní pro módní tvorbu, ve spojení s uměním, krásou a ženskostí

Renata Glosová